Koire

aktualności

kolekcja LNIANE PIKOWANIE dostępne on-line

kolekcja LNIANE PIKOWANIE dostępne on-line

Biało-czarna kolekcja - inspirowana techniką pikowania już dostępna on-line.
Pamiętajcie, że szyjemy na miarę: odpowiednie długości i szerokości wybranego modelu z opcją wyboru koloru całości lub koloru przeszyć ;-)
Każde zamówienie to praca nad indywidualnym egzemplarzem ;-)
Zapraszamy...
a wkróce pojawią sie elementy okraszone kolorem ;-)

NOWA KOLEKCJA -LOOKBOOK

NOWA KOLEKCJA -LOOKBOOK

Zapraszamy do lookbooka nowej kolekcji .

SESJA ZAĆMIENIE SŁOŃCA

SESJA ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Zapraszamy do albumu sesje (kliknij), gdzie znajdziecie piękne zdjęcia autorstwa Małgosi Cwynar-Owsiak ukazujące zaćmienie słońca. Jest nam bardzo miło, że w tak magicznych chwilach zostały uchwycone również ubiory KOIRE. 

fot: Małgorzata Cwynar-Owsiak, mod: Karolina Kielar 

SPOTKANIE Z MONIKĄ BUTRYN

SPOTKANIE Z MONIKĄ BUTRYN

Dnia 10 marca Pracownia KOIRE była współorganizatorem inspirującego spotkania dla kobiet z gościnnym udziałem Moniki Butryn. WSZYSTKIM WAM KOBIETY, które znalazłyście czas i chęci dziękujemy za wieczór spędzony wspólnie i mamy nadzieję, że każda z Was zaczerpnęła dla siebie to, co było jej potrzebne. Powodzenia na swoich drogach i w byciu sobą ze sobą.

Organizatorzy:
- Pracownia Stylu Moniki Butryn www.monikabutryn.pl
- Pracownia Pielęgnacji Kobiecości KOIRE www.koire.pl 
- Przedszkole Montessori "Chatka Puchatka" www.chatkapuchatka.edu.pl

EDYTORIAL GET INSPIRED MAGAZINE

EDYTORIAL GET INSPIRED MAGAZINE

Edytorial T-shirtowy KOIRE został opublikowany w Get Inspired Magazine. Zapraszamy do obejrzenia -> KOIRE by Michał Łazarów 

http://getinspiredmagazine.com/inspiration/koire-by-michal-lazarow/

Dziękujemy raz jeszcze cudnej ekipie: fot: Michał Łazarów (Attore Arte), hair: Katarzyna Złamaniec (La Provocation), makeup: Anna Juźko, mod: Marie (Pink Melon) 

JUŻ DOSTĘPNE T-SHIRTY KOIRE

JUŻ DOSTĘPNE T-SHIRTY KOIRE

Z wielką przyjemnością informujemy, że produkt nad którym ostatnio intensywnie pracowałyśmy jest już gotowy. Bawełniane t-shirty z autorską aplikacją na przodzie pojawiły się w naszym sklepie. Zapraszamy do obejrzenia, a osoby chętne do zakupów. Kliknij aby zobaczyć -> 

Lookbook / fot: Michał Łazarów (Attore Arte), hair: Katarzyna Złamaniec (La Provocation), makeup: Anna Juźko, mod: Marie (Pink Melon) 

SESJA KOSZUL DAMSKICH KOIRE

SESJA KOSZUL DAMSKICH KOIRE

Zapraszamy do galerii sesje (zakładka ubrania/sesje), gdzie przedstawiamy efekty damskiej sesji koszulowej.
Sesja odbyła się przy współpracy z takimi osobami jak:

fotograf: AttoreARTE - Michał Łazarów
modelka: Ola Rudnicka
makijaż: Anna Juźko
wsparcie stylizacyjne: Lucca Krupa

Wszystkie koszule do nabycia w naszym sklepie: koireshop.com

KOIRE SHOP JUŻ W SIECI

KOIRE SHOP JUŻ W SIECI

Z wielką przyjemnością prezentujemy nasz oficjalny sklep internetowy www.koireshop.com 

W ofercie ponad 60 pozycji katalogowych. Unikatowe ubrania dla kobiet i mężczyzn, 100% handmade na indywidualne zamówienia. 

Zapraszamy do zakupów! 

JUŻ SĄ - LNIANE KOSZULE MĘSKIE HANDMADE

JUŻ SĄ - LNIANE KOSZULE MĘSKIE HANDMADE

Są już pierwsze męski koszule handmade wykonane ze 100% tkaniny lnianej,  w fasonach odpowiednich do spinek- na wyjątkowe okazje jak również w fasonach codziennych.  Koszule dostępne na zamówienia indywidualne, bowiem będą powstawać  podobnie jak pozostałe nasze produkty dla konkretnej osoby. Zapraszamy do galerii sesyjnej oraz lookbooka

kolekcja DRESOVE

kolekcja DRESOVE

NOWOŚĆ. KOIRE sposób na dres. Proponujemy Wam stale rozwijającą sie kolekcję damskich bluz i sukienek handmade z dzianiny dresowej. Pojawiające się elementy zdobiące to specjalne ornamenty, wykonywane ręcznie, oraz szwy zwnętrzne. Każdy egzamplarz wzoru powstaje dla konkretnej klientki. Zapraszamy do lookbooka

NOWA KOLEKCJA KÓŁKA&KWADRATY

NOWA KOLEKCJA KÓŁKA&KWADRATY

Klasyka i prostota oraz wyjątkowe akcenty wyróżniajace- taka jest nowa handmade kolekcja KÓŁKA&KWADRATY. Każdy z proponowanych wzorów uszyty jest z lnu lub batystu. Każdy wzór posiada wykonywane ręcznie elementy  z zastosowaniem autorskiej metody plecenia tkaniny oraz autorskich aplikacji. Każdy model powstaje na indywidualne zamówienie- zgodnie z naszą dewizą można wybrać długości, rozmiary i kolory. Ponieważ każda z nas jest wyjątkowa przygotowujemy egzemplarz- unikalny- specjalnie dla każdej klientki. Zapraszamy do lookbooka nowej kolekcji KÓŁKA i KWADRATY.

facebook
KoireShop