Koire

wydarzenie - SPOTKANIE Z MONIKĄ BUTRYN


 

10 marca 2015  Pracownia KOIRE była współorganizatorem inspirującego spotkania dla kobiet z gościnnym udziałem Moniki Butryn.

Monika Butryn - wizażystka, stylistka, specjalistka ds. kreowania wizerunku. Współtworzy wizerunki celebrytów, ludzi biznesu, gwiazd, polityków. Stworzyła także autorską, prestiżową ROCZNĄ SZKOŁĘ WIZAŻU. Często gości w mediach jako ekspert od wizażu i autoprezentacji. Współpracuje z Fundacją Piękniejsze Życie. W ramach wolontariatu prowadzi warsztaty makijażu dla kobiet dotkniętych chorobą nowotworową w lubelskiej Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku.
Jest autorką bloga www.silajestkobieta.pl, gdzie wiele miejsca poświęca zagadnieniom kobiecości i rozwoju. 

O sobie mówi...
Uwielbiam żyć (… tyle nieba jest w tym piekle). Kocham głos Evy Cassidy i Agi Zaryan. Literaturę iberoamerykańską, kobiety z klasą, odwagę rozumu, filmy Davida Lyncha i Guillermo Del Toro. Fotografie Petera Lindbergha. Wszystko co wzrusza do bólu serca, kocham smak karmelu, herbatę z opuncji i deszcze niespokojne, ale bez burzy... ludzi z pasją, zapach bibliotek i starych kościołów... obrazy Chagalla, Klimta, Beksińskiego... filiżanki, czarne sukienki , perfumy Pure Poison, kocham sny moje - spokojne... a najbardziej te między 2.30 a świtającym brzegiem łóżka.

WSZYSTKIM WAM KOBIETY, które znalazłyście czas i chęci dziękujemy za wieczór spędzony wspólnie i mamy nadzieję, że każda z Was zaczerpnęła dla siebie to, co było jej potrzebne. Powodzenia na swoich drogach i w byciu sobą ze sobą.

Organizatorzy:
- Pracownia Stylu Moniki Butryn www.monikabutryn.pl
- Pracownia Pielęgnacji Kobiecości KOIRE www.koire.pl 
- Przedszkole Montessori "Chatka Puchatka" www.chatkapuchatka.edu.pl

 zdjecie0 zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3
facebook
KoireShop